آغازبکار رویداد علمی و عملی «بایوآپ» در یزد

رویدادی علمی و عملی در حوزه بیوتکنولوژی با رویکرد خلاقیت و کارآفرینی از امروز ششم تا یازدهم شهریور ماه امسال در استان یزد برگزار می‌شود.

آغازبکار رویداد علمی و عملی «بایوآپ» در یزد

به گزارش رستوران گروه مانسون از یزد، استارتاپ ویکند بایوآپ “BIOUP”، رویدادی علمی و عملی با محوریت بیوتکنولوژی با چاشنی خلاقیت و کارآفرینی از ششم فعالیت خود را در دانشگاه آزاد اسلامی یزد آغاز و تا یازدهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

رویداد بایوآپ با هدف معرفی توانمندی‌ها و کارآفرینی‌ها در علم بیوتکنولوژی ویژه دانش آموزان خلاق در پایه‌های هشتم تا یازدهم در شهر جهانی یزد طراحی شده، تا ایده‌های نوین را شکل داده و پرورش دهد، در این رویداد دانش‌آموزان اطلاعات جدیدی در زمینه بیوتکنولوژی و کارآفرینی کسب می‌کنند و برای تمام رشته‌ها از پایه هشتم تا یازدهم کارگاه‌های متفاوتی برگزار خواهد شد.

این رویداد هفت روزه در مجموع شامل مراحل آموزشی، ایده‌پردازی و کوورک، داوری و اختتامیه می‌باشد و کارگاه‌ها شامل کارگاه بیوتکتولوژی ویژه دنبال کنندگان زیست، کارگاه خلاقیت‌ برای بایوآپی‌هایی که به فکر طراحی با کامپیوتر هستند و کارگاه کارآفرینی جهت آشنایی با روش های کسب درآمد است.

ایده‌ها و نتایج خروجی کارهای دانش‌آموزان در قالب یک پاورپوینت به داوران ارائه و مورد داوری قرار می‌گیرد و در آخر به پنج تیم اول جوایزی اهدا می‌شود.

پایان پیام/م

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید