احیای یک ستاره پس از ترک پرسپولیس!

فوکوئوکا با شوت از راه دور شهاب زاهدی گامبا اوزاکا را شکست داد و در پنجمین بازی متوالی بی شکست ماند.

احیای یک ستاره پس از ترک پرسپولیس!

به گزارش رستوران گروه مانسون؛ شهاب زاهدی حالا دیگر یک ستاره مطرح در سطح جی‌لیگ یکی از بهترین لیگ‌های فوتبال باشگاهی آسیا به حساب می‌آید. او امروز بار دیگر برای تیمش آویسپا فوکوئوکا گلزنی کرد و با این گل تیمش را به سه امتیاز با ارزش رساند.

هفته یازدهم جی‌لیگ در حالی برگزار شد که تیم رده چهاردهمی آویسپا فوکوئوکا در خانه به مصاف گامبا اوزاکای رده نهمی رفت و باتک ستاره ایرانی‌اش به پیروزی رسید. فوکوئوکا در 5 بازی اخیرش شکست نخورده هرچند در 4تای آنها مساوی کرده است. با این وجود و در حالی که گامبا اوزاکا بازی بهتری ارائه کرد، اما این میزبان بود که با تک گل شهاب سه امتیاز را گرفت.

در دقیقه 22 این بازی دایکی ماتسوئوکا هافبک آویسپا فوکوئوکا در میانه زمین توپ را از حریف ربود و یک پاس بلند به مهاجم ایرانی داد. شهاب دریافت خوبی داشت و سپس با یک ضربه فوق العاده از راه دور دروازه را باز کرد. ضربه او از بالای سر دروازه بان حریف رد شده و به تور رسید. این ششمین گل شهاب زاهدی برای تیمش بود.

شاید پرسپولیسی‌ها حسرت از دست دادن شهاب زاهدی را بخورند هرچند عملکرد او در ژاپن به مراتب قوی‌تر و بهتر از ایران بوده. شاید او در سیستم متمرکز و پرحوصله گل‌محمدی آنطور که باید جواب نداد اما شاید از نظر سبک بازی او مهاجمی باشد که بتواند با ادامه این روند به لیست مهاجمان تیم ملی اضافه شود. این می‌تواند زنگ خطر برای بازیکنانی مانند شهریار مغانلو و رضا اسدی هم باشد که توانسته‌اند خودشان را به نزدیک‌ترین فاصله با ترکیب برسانند.

او در هفت مسابقه‌ای که از زمان حضورش در ژاپن برای فوکوئوکا انجام داده، 5 گل زده و یک پاس گل هم داده است؛ آماری خیره‌کننده که به نظر می‌تواند در ادامه شرایط بهتری هم پیدا کند.

257 251

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید