«الوفاء للمقاومة»: مقاومت به بازیگر اصلی در سطح جهان تبدیل شده است

عضو فراکسیون «الوفاء للمقاومة» وابسته به جنبش حزب‌الله در پارلمان لبنان تأکید کرد که مقاومت به بازیگر اصلی در سطح جهان تبدیل شده است.

«الوفاء للمقاومة»: مقاومت به بازیگر اصلی در سطح جهان تبدیل شده است

به گزارش گروه بین‌الملل رستوران گروه مانسون، «إیهاب حماده» عضو فراکسیون «الوفاء للمقاومة» تأکید کرد که معادلات جدیدی در سطح منطقه و جهان ایجاد شده است.

حماده گفت: «مقاومت معادله جدیدی را ایجاد کرده و در مقابل تهدید به بازگردان لبنان به عصر حجر، رژیم صهیونیستی را به بازگرداندن به عصر حجر تهدید می‌کند».

بنابر گزارش خبرگزاری لبنان «NNA»، حماده گفت: «به همه می‌گوییم که توطئه شما دیگر بی‌فایده است و سودی ندارد و مقاومت در جایگاه دیگری قرار گرفته است، مقاومت معادلات را نه تنها در سطح لبنان و منطقه تغییر داده بلکه به بازیگر اصلی در سطح نقشه جهان تبدیل شده است».

«سید حسن نصرالله» دبیر کل جنبش حزب الله لبنان هفته گذشته به مناسبت هفدهمین سالروز پیروزی مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه سال ۲۰۰۶ با اشاره به اینکه وزیر جنگ دشمن چند روز پیش، در نوار مرزی، تهدید کرده بود که لبنان را به عصر حجر بازخواهد گرداند، گفت: «ما انکار نمی‌کنیم که اسرائیل با تجهیزات خود و آمریکا می‌تواند این کار را انجام دهد. این چیز جدیدی نیست. نکته جدید این است که لبنان و مقاومت می‌توانند چه کاری انجام دهند. فرماندهان و سران دشمن این را به خوبی می‌دانند، ولی فقط به دنبال مانورهای رسانه‌ای هستند که هیچ ارزشی برای ما ندارد. به فرماندهان دشمن می‌گویم که اگر با لبنان وارد جنگ شوید، شما نیز به عصر حجر بازخواهید گشت».

پایان پیام/م

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید