بازدید معاون توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان

معاون وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان بازدید کرد.

بازدید معاون توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان

به گزارش رستوران گروه مانسون، برنا فیروزی معاون توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان صبح امروز از اردوی کمانداران کشورمان بازدید کرد. معاون وزیر ورزش و جوانان ضمن بازدید از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان از نزدیک در جریان آخرین وضعیت ملی‌پوشان کشورمان قرار گرفت.

همچنین فیروزی ضمن بازدید از ساختمان اداری و خوابگاه فدراسیون با مسؤولان و کمانداران کشورمان صحبت کرد و اظهار داشت: فدراسیون تیراندازی با کمان با مدیریت شعبانی‌بهار از جمله فدراسیون‌های آینده‌دار و موفق در بین فدراسیون‌ها است و امیدواریم کمانداران کشورمان در بازی‌های آسیایی و یونیورسیاد و مسابقات کسب سهمیه عملکرد درخشانی داشته باشند و دل مردم را با مدال‌آوری شاد کنند. وزارت ورزش هم تلاش خود را می‌کند تا فدراسیون بتواند برنامه‌های خود را اجرایی کند. شعبانی‌بهار نیز ضمن تقدیر از حضور فیروزی در اردوی تیم ملی گفت: باید صمیمانه از شما تشکر کنم که در این اردو حاضر شدید. تشکر ویژه نیز از سجادی وزیر ورزش و جوانان دارم که همیشه با سعه صدر مشکلات ما را شنیده و درصدد رفع آن بوده است. حضور شما مسئولان وزارت ورزش باعث دلگرمی کمانداران می‌شود و امیدوارم ورزشکاران بتوانند نتایج درخشانی در بازی‌های آسیایی کسب کنند.

در این بازدید از محمدصالح پالیزبان به دلیل کسب مدال طلا و رکوردشکنی در بازی‌های سنگاپور و از محمدحسین گلشنی کماندار 17 ساله ریکرو کشورمان که موفق شده بود در کاپ آسیایی سنگاپور رکورد ایران را بشکند با حضور فیروزی تقدیر شد. پایان پیام/

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید