تجلیل از خواهران حافظ کل قرآن مجید در شهرداری اصفهان

تجلیل از خواهران حافظ کل قرآن مجید و قاری بین المللی در منطقه 10 شهرداری اصفهان با حضور اعضای شورای شهر اصفهان انجام شد.

تجلیل از خواهران حافظ کل قرآن مجید در شهرداری اصفهان

به گزارش رستوران گروه مانسون از اصفهان، همزمان با‌ ماه مبارک رمضان و در حاشیه کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر اصفهان در منطقه ۱۰ شهرداری از حدیث و ثنا نظری خواهران حافظ کل قرآن مجید و عباس مسعودی قاری بین‌المللی تجلیل به عمل آمد.

  حدیث نظری حافظ کل قرآن و شهروند اصفهان است که در سن 3 سالگی کل قرآن کریم را حفظ کرده است. حدیث با کمک مادرش و گوش کردن قرائت قرآن توانسته سوره‌ها را حفظ کند اما ثنا که هم اکنون هفت ساله است به صورت خودآموز و بدون معلم و مربی موفق شده در سن سه سالگی قرآن و نهج البلاغه را حفظ کند. عباس مسعودی نیز از قاریان بین‌المللی و از شهروندان منطقه ۱۰ است.

  در این مراسم تجلیل احمد شریعتی، محمد‌رضا فلاح، علی صالحی از اعضای شورای شهر اصفهان با حضور مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان طی سخنانی از این چهره‌های قرآنی شهر اصفهان تقدیر کردند. همچنین علی صالحی سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان و نایب رئیس کمسیون فرهنگی به توجه ویژه شورای اسلامی شهر به مباحث قرآنی در دوره جدید تاکید کردند. پایان پیام/63138/ش

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید