حضور مسؤول بسیج زنان کشور در پویش فاطمی اهدای خون

مسؤول سازمان بسیج جامعه زنان کشور با حضور در اداره کل انتقال خون استان تهران و مرکز جامع انتقال خون شهرری، در پویش فاطمی اهدای خون شرکت کرد و گفت: این پویش از شهادت تا ولادت حضرت زهرا(س) همزمان در سراسر کشور توسط بانوان در حال برگزاری است.

حضور مسؤول بسیج زنان کشور در پویش فاطمی اهدای خون

به گزارش رستوران گروه مانسون از تهران، مینا بیابانی مسؤول سازمان بسیج جامعه زنان کشور ظهر امروز با حضور در مرکز جامع انتقال خون شهرری، در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) در پویش فاطمی اهدای خون شرکت کرد. مسؤول سازمان بسیج جامعه زنان کشور همچنین صبح امروز در اداره کل انتقال خون استان تهران نیز به منظور اهدای خون حضور یافت.  

  بیابانی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت ایام ولادت باسعادت حضرت صدیقه طاهره(س)، پویش فاطمی برای حضور بانوان کشور به خصوص بانوان بسیجی، در امر خداپسندانه اهدای خون تدارک دیده شده است. وی با بیان اینکه این اولین پویش خون برای بانوان نیست، گفت: اگر بانوان برای انجام کار خیری پای کار حاضر شوند آن کار خیر نهادینه خواهد شد لذا به همین منظور پویش فاطمی از سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) آغاز شده و همزمان با ولادت بانوی دو عالم ادامه دارد.  

  مسؤول سازمان بسیج جامعه زنان کشور ابراز کرد: خون های بانوان در طیف افراد سالم هستند و جزو افراد پر مخاطره نیستند لذا اهدای خون بانوان می‌تواند جان بیماران نیازمند به خون را نجات دهد. بیابانی در ادامه تصریح کرد: پویش مهر فاطمی با هدف فرهنگ سازی و نیازمندی های مرکز انتقال خون، همزمان توسط 23 هزار پایگاه در سراسر کشور در حال برگزاری است.  

  وی در پایان خاطرنشان کرد: از دوران کرونا پویش‌های مختلفی برای اهدای خون برگزار شده که با استقبال خوب بانوان روبرو شده و طی سال‌های اخیر حضور بانوان برای اهدای خون بیشتر شده ضمن اینکه هنوز فاصله داریم تا به میزان مورد قبول برسیم. مسؤول سازمان بسیج جامعه زنان کشور در پایان این مراسم که با برنامه‌هایی مثل اجرای سرود توسط گروه دختران همراه بود، ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را به بانوان شاغل در مرکز انتقال خون تبریک گفت.  

  پایان پیام/67062

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید