در طرح تابستانه بسیج، باید حضور بچه‌ها در مساجد فراهم شود

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان بیان کرد: باید زمینه حضور بچه‌ها را در مسجد که خانه خدا است و درب آن برای روی همه باز است فراهم کنیم.

در طرح تابستانه بسیج، باید حضور بچه‌ها در مساجد فراهم شود

سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در مراسم گشایش طرح تابستانه بسیج در جمع بسیجیان شهر در مجتمع فرهنگی تربیتی شهدای اصفهان با اشاره به شروع طرح تابستانه بسیج اظهار داشت: این طرح تابستانه یک ظرفیت و امکان برای حضور همه جانبه مردم در صحنه نشاط، شادابی وخوشحال کردن، پرکردن مساجد، آشنا کردن بچه‌ها با دین، مسایل انقلاب و نظام، اعتقادات و احکام است. وی بیان کرد: باید زمینه حضور بچه‌ها را در مسجد که خانه خدا است و درب آن برای روی همه باز است  فراهم کنیم تا در کنار حضور، مشارکت و رضایتمندی خانواده ها، بچه‌ها را با زندگی جمعی، قبول مسئولیت، فرا گرفتن آموزش‌ها و ظرفیت‌های مشارکت در برنامه های اجتماعی آشنا کنیم.

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، بسیج را سنگ صبور مشکلات کشور و سپر بلای انقلاب و  نظام جمهوری اسلامی دانست و بیان داشت: بسیج همه جا حاضر و آماده در صحنه برای کار است، فدا با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که گفت افتخار من این است که خود یک بسیجی‌ام یادآور شد: بچه‌های بسیجی درگشت، فعالیت در مسجد، کار برای خدا، حفاظت از امنیت مردم در اغتشاشات، اردوی جهادی ، حضور در فضای مجازی، فعالیت‌های فرهنگی، کرونا و دیگر اتفاقات، همراهی با خانواده، توجه به مسایل دینی حضور دارند و وقتی که همه را کنار هم می گذاریم به عمق اهمیت و نقش بسیج پی می‌بریم که بسیجی مانند، نظیر و شبیه ندارد. بسیج، اقتدار و عظمت سپاه وی قداست، اقتدار و عظمت سپاه را به بسیج و فرهنگ بسیجی دانست و خاطرنشان کرد: فرهنگ بسیجی است که موشک ابر فرا صوت تولید می‌کند، آمریکا را مجبور به عقب‌نشینی می‌کند، به فلسطینی و لبنانی در دل سرزمین های اشغالی انگیزه می‌دهد تا خواب و آسایش را از رژیم صهیونیستی بگیرد. فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان ابراز امیدواری کرد: فرهنگ بسیجی بتواند زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر(عج) باشد. پایان پیام/۳۸۱۳

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید