رئیس جمهور: داشتن روحیه تحولی لازمه کارآمدی مدیران است

رئیس جمهور ابر پروژه دولت سیزدهم را اعتماد افزایی بین اقشار مختلف جامعه دانست و گفت: داشتن روحیه تحولی لازمه کارآمدی مدیران است.

رئیس جمهور: داشتن روحیه تحولی لازمه کارآمدی مدیران است

به گزارش رستوران گروه مانسون در یزد، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در ادامه سفر خود به استان یزد با حضور در جلسه شورای اداری که با حضور مدیران ارشد استانی و ملی دولت سیزدهم برگزار شد، انسجام مدیران در نظام جمهوری اسلامی ایران را موثرترین رمز خدمت رسانی به ملت دانست و اظهار کرد: مسئولان نباید اجازه دهند که مسائل حاشیه ای قوت خدمت مدیران را کم کند.

وی ابر طرح دولت سیزدهم باید اعتماد افزایی و امید افزایی بین اقشار مختلف جامعه باشد، افزود: اولین الزام برای رسیدن به هدف عالی دولت داشتن روحیه تحولی است.

رئیس جمهور در ادامه پروژه‌های نیمه تمام را یکی از مهمترین دغدغه‌های دولت در استانهای مختلف کشور دانست و بیان کرد: تنها اولویت مدیران در دولت سیزدهم باید فقط بازکردن گره از کار مردم باشد و ما انتظار داریم با همین نگاه برای به پایان رساندن طرح های نیمه تمام همت کنند.

رئیسی شفافیت و ارائه گزارش به مردم را از دیگر اولویت‌های اجرایی مدیران دولت سیزدهم است که همه باید به آن عمل کنند، تصریح کرد: استفاده از نیروهای بومی در صنایع و ادارات استان از دیگر موارد حائز اهمیت است که مدیران باید به آن توجه کنند.

بروز رسانی میشود

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید