رمان مصور «میثم و شهر ترس‌های ممنوعه» سوژه پویش کتابخوانی پویا شد

در آستانه عید غدیر خم، بیستمین دوره از پویش کتابخوانی پویا با محوریت کتاب «میثم و شهر ترس‌های ممنوعه» کار خود را از 13 تیر آغاز کرد.

رمان مصور «میثم و شهر ترس‌های ممنوعه» سوژه پویش کتابخوانی پویا شد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات رستوران گروه مانسون، در آستانه عید غدیر خم، بیستمین دوره از پویش کتابخوانی پویا با محوریت کتاب «میثم و شهر ترس‌های ممنوعه» کار خود را از ۱۳ تیر آغاز کرد. این دوره از پویش کتاب‌خوانی پویا با همکاری مرکز رسانه‌ای شیرازه و نشر مهرستان و انتشارات کمیکا این کتاب را که به قلم احمدرضا امیری فارسانی و مرضیه مولوی است، ویژه کودکان و نوجوانان برگزیده است. این کتاب داستان پسری به نام میثم را روایت می‌کند که در قبیله‌ای جنگجو و مبارز زندگی می‌کند؛ اما از اینکه شمشیر به دستش بگیرد می‌ترسد. آن هم در میان مردمی که انگار از هیچ چیزی نمی‌ترسند. نوجوانان در این داستان مصور می‌خوانند که میثم چطور با ترس‌هایش مواجه می‌شود.

«میثم و شهر ترس‌های ممنوعه» اثری مصور با تصویرگری مرتضی محمد است. کودکان و نوجوانان علاقه‌مند برای شرکت در این پویش عدد 4 را به سامانه پیامکی 1000100015000 بفرستند یا به کتابفروشی‌های سراسر کشور مراجعه کنند. این دوره از پویش صدمیلیون ریال جوایز نقدی خواهد داشت. پایان پیام/

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید