شبی به یاد شهدای بی سنگر لشکر ثارالله/ یاران دریایی حاج قاسم از کربلای 4 و والفجر 8 گفتند+عکس و فیلم

ششمین یادواره شهدای بی سنگر لشکر 41 ثارالله شامگاه 5شنبه 11 اسفندماه در دانشکده فنی شهید کرانی و در جوار مزار ملکوتی دو شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس برگزار شد.

شبی به یاد شهدای بی سنگر لشکر ثارالله/ یاران دریایی حاج قاسم از کربلای 4 و والفجر 8 گفتند+عکس و فیلم

به گزارش رستوران گروه مانسون از بندرعباس، ششمین یادواره شهدای بی سنگر لشکر 41 ثارالله شامگاه 5شنبه 11 اسفندماه در دانشکده فنی شهید کرانی و در جوار مزار ملکوتی دو شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس و با حضور چشمگیر رزمندگان پیشکسوت این یگان دریایی از شهرهای مختلف استان کرمان و هرمزگان برگزار شد. در این مراسم باشکوه که خانواده شهدای غواص و یگان دریایی لشکر 41 ثارالله نیز حضور داشتند، از همسران شهدا و جانبازان این لشکر نیز تجلیل شد.

  همچنین برای اولین بار نامه شهید حاج قاسم سلیمانی به زهرا پوردادخدایی یک دختر جانباز هرمزگانی قرائت شد که فضای معنوی ویژه ای به این مراسم بخشید. تصویر سازی ویژه از نام نویسی تا اعزام و مراسمات جبهه و شب عملیات والفجر 8 نیز از دیگر بخش های این گردهمایی معنوی بود. برگزاری باشکوه 6 دوره یادواره شهدای بی سنگر ثارالله اکبر زاده دبیر کنگره شهدای بی سنگر لشکر 41 ثارالله نیز در این مراسم با یادکردی از همه شهدای ایران اسلامی و سید الشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی، از رزمندگان میناب و رودان و جزیره هرمز به عنوان غواصان و قایقرانان یگان دریایی لشکر ثارالله به عنوان رشیدترین و شجاع ترین مردان خدا یاد کرد و ادامه داد: حاج قاسم همیشه توصیه می کرد که بچه های رزمنده دور هم جمع شوند و برگزاری این کنگره ها سبب حفظ ارزش های دفاع مقدس و بیان خاطرات آن دوران برای فرزندان این مرز و بوم می شود.

  این جانباز دوران دفاع مقدس ادامه داد: ۴ دوره این کنگره در بندرعباس و یک دوره در بیت الزهرای کرمان برگزار شد و امسال نیز خدا لطف کرد تا در سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در جوار مزار حاج قاسم موکب برپا و ۹ روز به زائران این شهید بزرگوار خدمت شد و در این شب نیز موفق به برپایی کنگره شهدای بی سنگر لشکر ثارالله در جوار مزار ملکوتی شهدای گمنام در بندرعباس شدیم.  

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید