فارس من| بهسازی پارک آزادی فسا در هفته دولت انجام می‌شود

معاونت خدمات شهری شهرداری فسا گفت: یکی از پروژه هایی که در هفته دولت تعریف شده بهسازی و توسعه فاز دوم پارک آزادی شهر فسا است.

فارس من| بهسازی پارک آزادی فسا در هفته دولت انجام می‌شود

به گزارش رستوران گروه مانسون از فسا، مردم شهرستان فسا درخواست رسیدگی به پارک آزادی فسا را داشتند و می‌خواستند همچون گذشته به آن رسیدگی شود به همین منظور مطالبه ای با عنوان ( در خواست رسیدگی به پارک آزادی شهرستان فسا ) در سامانه فارس من به ثبت رساندند. 

این موضوع را از معاونت خدمات شهری شهرداری پیگیری کردیم. 

سید امیر آل محمد معاونت خدمات شهری شهرداری فسا در خصوص رسیدگی به پارک آزادی شهرستان فسا گفت: یکی از پروژه هایی که در هفته دولت تعریف شده، بهسازی و توسعه فاز دوم پارک آزادی شهر فسا است.

او ادامه داد: ضلع شمالی پارک که به دانشگاه پیام نور منتهی می‌شود یک قسمت پارک جنگلی دارد که جزء برنامه و طرح قرار گرفته تا به تفرجگاهی مناسب برای مردم تبدیل شود. 

آل محمد به برطرف شدن مشکل روشنایی پارک اشاره کرد و گفت: تمام مشکلات روشنایی حل شده و لامپ های جدیدی در پارک نصب شده و در حال حاضر شرایط مطلوبی از لحاظ روشنایی ایجاد شده و دیگر نقطه کوری از بابت تاریکی وجود ندارد. 

او به وسایل بازی پارک نیز پرداخت و بیان کرد:  پیمانکار های جدید پای کار آمده اند و در حال اخذ قرارداد و انجام مراحل اولیه هستند، چنانچه مصوبات در شورای شهر به تایید برسد و با سرمایه‌گذاران نیز به توافق برسیم در نظر داریم شهر بازی مطلوبی جنب باغ کدیوری و در پارک آزادی احداث کنیم. 

پایان پیام/خ

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید