مقاومتی کم‌نظیر در جنگ ۳۳ روزه حزب الله لبنان رقم خورد

امام جمعه خوروبیابانک گفت: مقاومتی کم‌نظیر در جنگ ۳۳ روزه حزب الله لبنان رقم خورد و یک گروه با امکانات کم مقابل ارتش تا بن دندان مسلح قرار گرفت همچنین این جنگ فتح بابی برای شکست‌های پی در پی رژیم صهیونیستی شد.

مقاومتی کم‌نظیر در جنگ ۳۳ روزه حزب الله لبنان رقم خورد

به گزارش رستوران گروه مانسون از خور و بیابانک، حجت‌الاسلام محمدحسین رمضانی امام‌ جمعه شهرستان خوروبیابانک در خطبه‌های نمازجمعه اظهار داشت: ۲۳ مردادماه سالروز پیروزی جبهه مقاومت لبنان در جنگ ۳۳ روزه علیه رژیم غاصب صهیونیستی است که این روز بنا به پیشنهاد شورای عالی انقلاب فرهنگی به روز مقاومت اسلامی نامگذاری شده است.

وی افزود: وعده خدا این است که اگر انسان‌ها دین خدا را یاری کنند خداوند نیز آنان را یاری خواهد کرد و مقاومتی کم‌نظیر در جنگ ۳۳ روزه حزب الله لبنان رقم خورد و یک گروه با امکانات کم مقابل ارتش تا بن دندان مسلح قرار گرفت و این جنگ فتح بابی برای شکست‌های پی در پی رژیم صهیونیستی شد. رمضانی خاطرنشان کرد: امید می‌رود به زودی شاهد نابودی کامل رژیم غاصب صهیونیستی باشیم، جبهه مقاومت که سربازان گمنام خود را یک به یک نمایان و به جهان معرفی کرد به عنوان نمونه جوان مخلص به نام شهید حججی را شاهد بودیم که از شدت ایمان و اخلاصی که داشت نام او بر سر زبان‌ها افتاد. امام جمعه خوروبیابانک یادآور شد: خبر شهادت و اقتدار و صلابت شهید حججی در جهان سریع مخابره شد و این نشان‌دهنده این است که شهید حججی اخلاص داشت چرا که اگر فرد اخلاص داشته باشد، خداوند حامی او می‌شود و شهادت شهید حججی بسیاری از چیزها را به ما نشان داد. وی اضافه کرد: حدود یک‌سال بعد از شهادت شهید حججی، سردار شهید سلیمانی وعده سه ماهه نابودی داعش را داد که ما بسیاری از این وعده‌های چند ماهه را از سیاسیون شنیده‌ایم اما سیاسیون به این وعده‌های خود عمل نکردند. رمضانی بیان کرد:حاج قاسم سلیمانی مرد میدان بود و هنگامی که وعده سه ماهه نابودی داعش را داد سریع این وعده عملی شد و این نشان می‌دهد که انتخاب مهم است اکنون در دوره پیش ثبت نام انتخابات قرار داریم. امام جمعه خوروبیابانک تاکید کرد: همه کسانی که این ظرفیت را در خودشان احساس می‌کنند که می‌توانند موثر باشند ورود کنند تا روز گذشته حدود ۳۵ نفر از حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک پیش ثبت نام کرده‌اند که امیدواریم بیشتر شود. پایان پیام/۶۳۱۳۵

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید