وضعیت معیشتی خانواده‌های نیروهای مسلح به نسبت سال‌های گذشته ارتقاء یافت

جانشین سازمان اتکا با اشاره به اینکه ارتقای معیشت خانواده‌ها به صورت جدی مدنظر فرماندهی معظم کل قوا قرار دارد، گفت: سطح معیشت خانواده نیروهای مسلح و ایثارگران ۱۰ برابر نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

وضعیت معیشتی خانواده‌های نیروهای مسلح به نسبت سال‌های گذشته ارتقاء یافت

به گزارش رستوران گروه مانسون در کرج، امیر سرتیپ حسنعلی حبیبی، جانشین سازمان اتکا، روز سه شنبه در حاشیه دهمین یادواره ۱۳۸ شهید سازمان اتکا که در سالن بهشت آرامستان بهشت سکینه کرج برگزار شد، به خدمات متنوع این سازمان در حوزه معیشت خانواده‌ها اشاره کرد و گفت: با دستور فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر ارتقای معیشت خانواده‌ها، سطح معیشت خانواده نیروهای مسلح و ایثارگران ۱۰ برابر نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

وی افزود: سازمان اتکا به واسطه وظیفه ذاتی خود که پشتیبانی از خانواده نیروهای مسلح، ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا است، خدمات متنوعی دارد به طوریکه در حوزه معیشت خانواده‌ها از سال گذشته تلاش‌های بسیاری صورت گرفته است.

امیر حبیبی اظهار کرد: خدمات فروش اقساطی و فروش‌های اعتباری و معیشت خانواده‌ها موضوعاتی است که در سازمان اتکا در اولویت قرار داده ایم ولی با تاکید فرمانده معظم کل قوا و رییس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر دفاع برنامه ۵ ساله ای برای این سازمان تدارک دیده شده که افق معیشت کامل خانواده نیروهای مسلح در این برنامه گنجانده شده است.

وی گفت: دانش بنیانی و اشتغال آفرینی سرفصل این برنامه هاست که در سازمان اتکا در اولویت قرار داده ایم ضمن اینکه توسعه کسب وکارها با استفاده از ظرفیت مردم پایه از دیگر این برنامه هاست.

امیر حبیبی با بیان اینکه این سازمان نمی خواهد کار مردم را انجام دهد بلکه با دست مردم و با اشتغالزایی بین مردم بهترین خدمات را انجام دهد، افزود: توسعه ظرفیت فروشگاهی و کارخانجات متعلق به این سازمان در اولویت سازمان اتکا قرار دارد.

وی اظهار کرد: به خصوص در حوزه اقلام اساسی که کشور در تنظیم بازار ممکن است با نوساناتی مواجه باشد سازمان اتکا در کنار و همراه با دولت به خصوص در حوزه روغن و گوشت و سایر کالاهای اساسی در کنار دولت هستیم و ظرفیت های خود را در تنظیم بازار به کمک دولت می آوریم.

جانشین سازمان اتکا در ادامه به جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های شهدا اشاره کرد و گفت: شهدا تمام امید ما هستند و ما تمام این انقلاب را بعد از ۴۴ سال استقامت و پایداری در مقابل تمام تهدیدات دشمنی مدیون بزرگمردی‌های شهدا هستیم که با اهدای خون و جان خود این درخت را آبیاری کردند و امروز به قدری این درخت انقلاب تنومند شده که هیچ دشمنی نمی‌تواند گوشه چشمی به این انقلاب داشته باشند.

وی افزود: این شهدا خودشان راهشان را انتخاب کردند و می‌دانستند در این مسیر شهید می‌شوند ولی ادامه دادند و شهدا نهایت عاشقی وکمال را در حق این جامعه ادا کردند که بهترین نوع عاشقی اهدای خون در مقام قرب الی الله است که روزی این شهدا بود.

امیر حبیبی تصریح کرد: در اتکا خدمت رسانی به ایثاگران و مدافعان نظم و امنیت جامعه اسلامی را داریم ولی مهمترین افتخار ما این شهدا هستند که برای ما همچون یک نگین می‌درخشند و مایه مباهات ما شده اند.

پایان پیام/

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید