وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ/ مکر اسرائیل برای براندازی نظام ایران به خودش بازگشت

امام‌جمعه ابرکوه گفت: همان آتشی را که اسرائیلی‌ها می‌خواستند در ایران برافروزند و به کمک عوامل داخلی اغتشاشات نظام را براندازند، امروز دامن‌گیر خودشان شده است.

وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ/ مکر اسرائیل برای براندازی نظام ایران به خودش بازگشت

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی امام‌جمعه ابرکوه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از این شهرستان، پیرامون وقایع اسرائیل اظهار کرد: اوضاع رژیم اشغالگر قدس بسیار وخیم و حاکمیت این رژیم غاصب دوقطبی شده است.

وی افزود:‌ شرایط اسرائیل همان‌گونه پیش می‌رود که بعضی مقامات این دولت جعلی با صراحت گفته‌اند: صهیونیست‌ها با کابوس فروپاشی روبرو هستند و قبل از ۸۰ سالگی این رژیم، اوضاع فلاکت باری را می‌گذرانند.

امام‌جمعه ابرکوه با بیان این‌که چندان طول نمی‌کشد که این غده سرطانی بسوزد، گفت: همان آتشی را که آن‌ها می‌خواستند در ایران برافروزند و نظام و انقلاب را به کمک عوامل داخلی همدستشان با اغتشاشات بسوزانند، به لطف خدا امروز دامن‌گیر خودشان شده است.

حجت‌الاسلام حسینی اذعان کرد: آتش بحران در سرزمین‌های اشغالی شعله‌ور شده و تظاهرات صدها هزار نفری در اسرائیل تاروپود موجودیت اسرائیل را به لرزه انداخته است.

وی ادامه داد: آمریکا و اسرائیل با حملات رو در روی نظامی، تهاجم فرهنگی، جنگ اقتصادی و روانی، افتراء و اتهام، جوسازی در فضای حقیقی و مجازی و هزارن فتنه دیگر فروپاشی و براندازی این نظام را دنبال کردند؛ اما عملاً با ملتی مواجه شدند که با چنگ و دندان به پای دفاع از نظام و انقلاب و رهبرش ایستاده است.

امام جمعه ابرکوه خاطرنشان کرد: امروز ایالت متحده تبدیل به ایالات متفرقه شده و خدا می‌خواهد که حقایق از زبان ترامپ بیان شود که ستاره بخت امپریالیسم آمریکا در حال افول است.

پایان پیام/ف

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید