4 کشته در تصادفات امروز استان فارس

بر اثر برخورد سواری پژو با یک دستگاه کامیون در محور مواصلاتی شیراز- مرودشت، 3 نفر فوت و 2 سرنشین نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند.

4 کشته در تصادفات امروز استان فارس

به گزارش رستوران گروه مانسون از شیراز، سرهنگ «عبدالهاشم دهقانی» با اعلام این خبر تلخ بیان کرد: در پی اعلام وقوع یک فقره تصادف رانندگی در محور مواصلاتی شیراز- مرودشت، بلافاصله ماموران به همراه دیگر نیروهای امدادی برای بررسی حادثه به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: مأموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند سواری پژو 405 با 4 سرنشین به شدت با یک دستگاه کامیون برخورد کرده‌ است.

رئیس پلیس راه شمالی استان تصریح کرد: در این حادثه راننده و 2 نفر از سرنشینان پژو در دم فوت و دیگر سرنشین پژو و همچنین سرنشین کامیون نیز مجروح و راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ دهقانی با بیان اینکه کارشناس پلیس‌راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده پژو اعلام کرد، به رانندگان هشدار داد از عجله و شتاب بی مورد حین رانندگی خودداری و برای حفظ سلامتی خود و همسفران به قوانین رانندگی احترام بگذارند تا شاهد چنین حوادث دلخراش نباشیم.

یک کشته و 3 مجروح در برخورد پژو با درخت در قصرالدشت

فرمانده پلیس‌راه پاسارگاد گفت: در حادثه رانندگی در جاده روستای قصرالدشت سعادتشهر، یک نفر کشته و 3 نفر نیز مجروح شدند.

سرهنگ “بهرام کواری” با اعلام این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در جاده روستایی قصرالدشت سعادتشهر (خارج از حریم کنترل جاده‌ای و بین زمین‌های کشاورزی)، بلافاصله ماموران پلیس‌راه به همراه عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد یک سواری پژو با 5 سرنشین به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه از جاده منحرف و به شدت با درختان برخورد می‌کند.

فرمانده پلیس‌راه پاسارگاد با بیان اینکه در این حادثه راننده به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت و 3 نفر از سرنشینان نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند، از رانندگان خواست از هرگونه عجله و شتاب و احساسی عمل کردن در حین رانندگی جدا پرهیز کنند تا شاهد وقوع این چنین حوادث دلخراشی نباشیم.

پایان پیام/ ف

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید