6 طرح با حضور وزیر بهداشت در فسا افتتاح شد

۶ طرح حوزه سلامت با بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان اعتبار، با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان فسا به بهره‌برداری رسید.

6 طرح با حضور وزیر بهداشت در فسا افتتاح شد

به گزارش رستوران گروه مانسون از فسا، بهرام عین اللهی در ادامه سفر به استان فارس صبح امروز وارد فسا شد و در جریان این سفر ساختمان ستاد معاونت بهداشت شامل ساختمان اداری، مرکز آموزش بهورزی، آزمایشگاه تخصصی بهداشت و سردخانه زنجیره سرما دارو واکسیناسیون، تجهیز و راه اندازی استخر ورزشی، احداث و تجهیز دو خوابگاه دانشجویی استیجاری و ملکی کوثر و الحاقی زینبیه ۲، زمین ورزشی چمن مصنوعی، آزمایشگاه ژنتیک و تشخیص مولکولی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) و تجهیزات جدید مرکز داده دانشگاه به بهره برداری رسید.

عملیات ساخت خوابگاه متاهلی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا نیز با ظرفیت ۲۴ واحد در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در ۲ بلوک ۳ طبقه‌ای با حضور وزیر بهداشت در فسا، آغاز شد. 

 وزیر بهداشت همچنین استخر ورزشی دانشگاه علوم پزشکی فسا که با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در زمینی با زیربنای ۱۲۰۰ متر مربع ساخته شده را افتتاح کرد. 

 زمین ورزشی چمن مصنوعی دانشگاه علوم پزشکی فسا نیز دیگر پروژه دانشجویی بود که با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد. برای ساخت این زمین ورزشی در زیربنای ۱۲۰۰ متر مربع، حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از عصر جمعه با هدف بازدید از پروژه‌های عمرانی و افتتاح پروژه‌های حوزه سلامت به استان فارس سفر کرده است.

پایان پیام/د

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید